Al Bahir Deluxe Yorumlar ve Şikayetler

0
244
tesettür oteller
tesettür oteller

Selamün aleyküm değerli islami otel ara sitesinin tatil sever ve seyahat sever okuyucuları.. 🙂 Bugün inşallah sizlere tesettür oteller den olan Al Bahir Deluxe ‘de yaşadığım anılarımı resimlerle birlikte anlatacağım.

islami oteller
islami oteller

Alanya

Muhafazakar otel ve islami oteller den olan Al Bahir Deluxe Hotel Antalya’nın Alanya ilçesinde bulunmaktadır. Alanya ilçemiz bilindiği gibi Türkiye’nin en önemli turistik bölgelerinden biridir.. 🙂 Eğer bu islami oteli tercih ederseniz,Alanya’da pek çok aktiviteye katılabilir,tatilinizi daha eğlenceli ve keyifli hale getirebilirsiniz.

tesettür oteller
tesettür oteller

Al Bahir Deluxe

Alanya’ya geldik ve havalimanına bu islami oteller den olan Al Bahir’i test etmek için iniş yaptık. Al Bahir Deluxe’yi aradık ve bu tesettür otele biraz zor olsa da sonunda varabildik.

muhafazakar oteller
muhafazakar oteller

İslami Otel

Bu tesettür otel denize sıfırdır ve ve herşey dahil (alkolsüz) konseptiyle misafirlerini 2016 yılından beri ağırlamaktadır. Biz de bu islami otele geldik ve dış görünümü gerçekten güzeldi. İşçilik ve tasarım konusunu çok güzel planlamışlar.

muhafazakar oteller
muhafazakar oteller

Al Bahir Deluxe Hotel’in içine girdiğimizde ise böyle güzel bir manzara ile karşılaştık. Daha sonrasında otel kayıt işlemleri için rezervasyon bölümüne gittik. Önceden yaptığımız rezervasyonu gösterdik ve otele kaydımız yaptırdık. 🙂 Sonrasında ise bizi odamıza götürdüler.

islami oteller
islami oteller

Al Bahir Deluxe Hotel’in ayırttığımız odasına sonunda giriş yapabildik. Oda gayet güzel süslenmiş ama bir kaç sorunumuz oldu. Öncelikle yatak hiç güzel değildi yani kaliteli olmadığı belliydi. Çok sert bir yataktı sanki kanepede yatıyormuşum hissi verdi ve sabaha kadar belkide 100 kere dönmüşümdür. Bunun haricinde ise banyoda şampuan ve saç kurutma makinesi eksikti. Yetkilileri aradık getirebilir misiniz diye ama yaklaşık yarım saatte zor getirdiler. Bu yüzden oda ve hizmet konusunda bu islami otel pek iç açıcı değildi.

tesettür oteller
tesettür oteller

Al Bahir Deluxe’de toplamda 325 adet oda vardır.Bay,bayan ve çocuklar için ise ayrı olarak açık ve kapalı havuz yapmışlar. Biz erkekler havuzunu test ettik ve havuz aslında odanın kapasitesine göre çok fazla geniş değildi. Biz rahat yüzdük ama sezon yoğunken nasıl olur bilemiyorum. Ayrıca Al Bahir Deluxe,otelin çatı katısına bayanlar için de ayrı havuz bölümü yapmış.İslami Otel’in bu yönünü çok beğendim çünkü bayanlar hem güzel bir manzarayla hem de rahat bir şekilde tatilini yapabilimektedir.

Ek olarak bu tesettür otelde hamam,sauna,buhar odası gibi pek çok aktivite imkanı bulunmaktadır.

Genel bir değerlendirme yapacak olursak diğer gittiğimiz islami otellere göre bu otel hiç iyi değildi. Hizmet olsun, aktivite el verişliliği olsun yani pek huzurlu ve güzel bir tatil geçirdiğimi söyleyemem…

Buraya tıklayarak anasayfadan başka islami otellerle ilgili fikir alabilirsiniz..

 

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu girin.
Lütfen isminizi buraya girin.