Green Blue Hotel Yorumlar ve Şikayetler

0
238
green blue hotel patara
green blue hotel patara

Green Blue Hotel & Spa Patara

Tesettür Oteller‘den olan Green Blue Hotel & Spa Patara Antalya’ya bağlı Kaş şehrinin sahile çok yakın bir kısmında yer alıyor. Konum olarak tarihi yapılar olan Myra Kaya Mezarları, Megisti Arkeoloji Müzesi, Kekova Batik Şehrin otele yakın olması büyük avantajdır. Tatilin bir günü buraları gezmek için vakit ayırmak eğlenceli oluyor.

green blue hotel patara
islami oteller

Ulaşım

Kaş’ta bulunan ve islami otellerden olan muhafazakar otel Green Blue Hotel’e ulaşım çok kolay sağlanıyor. Dalaman Havaalanında uçaktan indikten sonra Green Blue Hotel’e ulaşım için mesafe 170km’dir. Havaş servisleri ile çok rahat ve ucuz şekilde ulaşılıyor. Kendi aracı ile ulaşmak isteyenler için islami otel Green Blue Hotel’in sitesinde bulunan adres bilgileri doğru konumu bulmaya yardımcı oluyor.

green blue hotel patara
muhafazakar oteller

Alan

İslami Oteller’den olan bu muhafazakar otel Green Blue Hotel’e ilk geldiğinizde çok büyük bir alana kurulmuş olduğu hemen dikkat çekiyor. Şehrin gürültüsünden uzakta tam kafa dinlemeyi sağlayan İslami şartlara uygun bir şekilde islami tatil geçirilecek muhafazakar otel mis gibi orman havasını almanızı sağlıyor. Yeşillikler içinde olması insana pozitif enerji veriyor.

green blue hotel patara
tesettür oteller

Resepsiyon

İslami otel Green Blue Hotel‘e giriş yapıp resepsiyona ulaştığınızda erkek veya bayan personel size uygun olan kişi işlemleriniz ile ilgileniyor. Odanıza çıktığınızda mis gibi kokular ile karşılanıyorsunuz. Tesiste 140 oda bulunuyor ve sizin tercihinize beklentinize göre seçim olanağı sunuluyor. Standart oda, kral dairesi, süit oda ve aile odası olmak üzere çeşitli odalar var. Odaların her biri farklı manzaralar olan dağ, antik kent ve deniz manzaralarına sahip ve her biri ayrı mükemmelliktedir.

green blue hotel patara
alkolsüz oteller

Bayan Erkek Ayrıcalıklar

Muhafazakar otellerden olan Green Blue Hotel & Spa Patara bayan ve erkeklere sunulan ayrı havuzlara sahip. Çocuklar için de özel 2 adet havuz olması güvenli ve rahat bir şekilde çocuklarınızın sizden ayrı havuz keyfi yapmasına olanak veriyor. İsteyenler için özel aile havuzu hizmeti de mevcut bulunuyor. Böylece tatil boyunca ailecek bir arada eğleniliyor.

Havuz değil de deniz tercih eden misafirler için denize ulaşım da sağlanıyor. Tesettür otele çok uzak olmayan deniz tatilin bir gününü oraya ayırarak farklı bir gün geçirilebilir.

green blue hotel patara
islami oteller

Aktivite

Havuz ve deniz dışında da Green Blue Hotel’in birçok alternatif aktiviteleri bulunuyor. İslami otel olması sayesinde dilediğiniz saatte ibadetinizi yapma olanağı sunuyor. Hamam, sauna gibi özellikle bayanların ilgisini çekecek alanlar da bulunuyor. Spor olarak tenis, havuzda su kayağı da en çok tercih edilen olanaklardan oluyor.

green blue hotel patara
muhafazakar oteller

Yemek

Tatil denince akla ilk gelen tabi ki yemektir. Tesettür oteller den olan Green Blue Hotel’in bütün yemekleri İslami şartlara uygun hazırlanmış olup helaldir. Açık büfe yemekler de aklınıza gelecek her şey bulunuyor. Çok lezzetli ve her damak tadına uygun yemekler görsel olarak da herkesi cezbediyor. Sabah, öğle, akşam bütün yemekler hep açık büfe hazırlanmakta olup gün içinde de çeşitli pide, börek gibi hamur işleri sıcak sıcak pişirilip sunuluyor. Her kültüre uygun yöresel yemeklerin olması da değişik yöre yemeklerini tatma fırsatı veriyor.

green blue hotel patara
tesettür oteller

Green Blue Hotel Patara

Muhafazakar otel arayan herkesin hiç tereddüt etmeden gelip güzelce dinlenip tatilini yapacağı, dinlenirken karnını da lezzetli enfes yemeklerle doyuracağı, aktivitelere katılacağı bir tatil için doğru adres kesinlikle burası oluyor.

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu girin.
Lütfen isminizi buraya girin.