Uygun Muhafazakar Oteller | İslami Oteller

10
4780
Uygun Muhafazakar Oteller
Uygun Muhafazakar Oteller

Uygun Muhafazakar Oteller

Selamün aleyküm değerli İslami Otel Ara sitesinin seyahat sever okuyucuları.. 🙂 Bugün inşallah sizlere Uygun Muhafazakar Oteller i listeleyeceğiz.Umarız bütçenize Uygun Muhafazakar Oteller i bu yazımızda bulabilirsiniz.

Uygun Muhafazakar Oteller
Uygun Muhafazakar Oteller

Öncelikle sizlere biraz muhafazakar otellerden bahsedelim.Muhafazakar Oteller artık Türkiye’nin birçok tatil bölgesinde vardır.Bu tür islami otellerde bayan erkek ayrı havuz ve ayrı plajlar olduğundan,özellikle bayanlar daha rahat tatillerini gerçekleştirebilmektedir. Ayrıca tesettür otellerde kesinlikle alkol ya da domuz eti olmaz.

Muhafazakar Oteller
Tesettür Oteller

Türkiye’mizde özellikle Alanya,Antalya Akdeniz bölgesi başta olmak üzere Bodrum,Fethiye ve Ege bölgesinde islami oteller bulunmaktadır.Tabi bu otellerin de fiyatları ve kaliteleri farklıdır.Bugün de sizlere biraz daha düşük fiyatlı ama kaliteli otelleri listeleyelim dedik.

1. Zehra Otel Fethiye İslami Otel

Zehra Otel
Zehra Otel Uygun Muhafazakar Oteller

Zehra Otel Fethiye’de bulunan uygun bir muhafazakar oteldir.Bu islami otel Ölüdeniz’e 3km uzaklıktadır.Ayrıca bu tesettür otelde 240 kişilik kapalı restoran,200 kişilik açık restoran olmakla birlikte hamam,sauna,fitness,2 adet aile havuzu da vardır.Bunların yanında hem bayanlar için ayrı hem de erkekler için ayrı havuzlar vardır.Bu sayede bayanlar ve erkekler daha rahat bir şekilde tatillerini yapabilmektedir. Zehra Otel’de yaşadığımız anıları okumak için tıklayabilirsiniz..

Fiyat: 60 Tl’den başlayan fiyatlar..

 

2. Hotel Beyt İzmir İslami Otel

Hotel Beyt
Hotel Beyt Uygun Muhafazakar Oteller

Hotel Beyt ise İzmir’de bulunan Uygun Muhafazakar Otel ‘lerden biridir.Bu tesettür otel yeşille mavinin eşsiz bir uyumuna tanıklık edeceğiniz, özlediğiniz tatili doyasıya yaşayacağınız düş ile gerçeğin birbirine girdiği bir mekândır.Bu islami otel 150 oda 450 yatak kapasitesine sahiptir.Tesettür Otel ‘in bulunduğu bölge Kuşadası, Selçuk, Kalamaki Milli Parkı, Davutlar, Şirince, Bozdağ gibi turizm merkezleriyle komşudur.

Fiyat: Herşey Dahil 75 TL’den başlayan fiyatlarla.. Uygun Muhafazakar Oteller

3. İnanç Otel Bodrum İslami Otel

İnanç Otel Bodrum İslami Otel
İnanç Otel Bodrum İslami Otel

İnanç Otel Bodrum da bulunan diğer bir Uygun Muhafazakar Otel ‘lerdendir.2011 yılından beri İslami Otel konseptiyle hizmet veren İnanç otel,Bodrum’da muhafazakar tatil yapmak isteyenler için birebirdir.Herşey dahil konseptinde olan bu tesettür otelde kesinlikle alkol ya da domuz eti bulunmamaktadır.Bayan erkek ayrı havuz ve güneşlenme alanları da bu islami otelde mevcuttur.Size önerebileceğimiz Uygun Muhafazakar Oteller den biri de İnanç Oteldir.

Fiyat: Herşey Dahil 70 TL’den başlayan fiyatlarla..

OTELLERDEN FİYAT ALMAK İÇİN AŞAĞIDAKİ FORMU DOLDURABİLİRSİNİZ

10 YORUMLAR

  1. Eskiden muhafazakar kesimler bu tür oteller ve tatil yerleri arardı ama günümüzde artık islami otelleri bulmak o kadar zor değil zamanla yayılmaya başladı.

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu girin.
Lütfen isminizi buraya girin.